Stymulator mięśni HI-EMT Magshape

Elektromagnetyczna stymulacja mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Wizja nas samych w tej wersji, w której wyglądamy jak “milion dolarów”:

  • umięśniony brzuch 

  • brazylijskie pośladki

  • kaloryfer na brzuchu

  • poprawa metabolizmu

  • redukcja cellulitu

  • a nawet poprawa postawy

To wszystko brzmi nierealnie, a jest jak najbardziej możliwe.

I nie, nie piszemy, że masz zamieszkać na siłowni, a żywić się tylko ryżem z kurczakiem i zapomnieć jak smakuje czekolada.


 

My Ciebie po prostu zapraszamy na zabieg nowym nabytkiem naszego Studia HI-EMT Magshape. 

Leżysz, a ćwiczysz. 

Samo się dzieje, normalnie magia! A jakie efekty!

 


Na czym polega działanie HI-EMT Magshape?

Technologia HI-EMT Magshape to bezpieczna i przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Poprawia kondycję ciała poprzez stymulowanie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej oraz modeluje sylwetkę. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion.

Zastosowana w tym urządzeniu technologia elektromagnetyczna przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze, nieosiągalne podczas zwykłego wysiłku fizycznego.


 

W czasie jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać efekt porównywalny do wykonania 20.000 “brzuszków”!

To jest bardzo, ale to bardzo dużo.

Wyobraź sobie siebie jak robisz taką ilość powtórzeń!

 


Co się dzieje dalej?

Mięśnie potrzebują ogromną ilość energii aby wykonać takie skurcze o maksymalnej mocy. Dzieki temu, w trakcie jednej sesji następuję również efekt lipolizy w komórtkach tłuszczowych. Oznacza to po prostu, że nagromadzenie się FFA (wolnych kwasów tłuszczowych) w dużej ilości powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które później w toku przemian metabolicznych zostaną w bezpieczny sposób usunięte z organizmu.

Co jeszcze musisz wiedzieć o HI-EM Magshape?

Wspomnieć należy, że praca stymulatora mięśni HI-EMT Magshape w żaden sposób nie wpływa na narządy wewnętrzne. Impulsy przechodzą przez skórę, tkankę tłuszczową i powięzie, docierając do włókien tłuszczowych. 

W wyniku zabiegu, w zależności od dobranego programu, następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, ramiona), a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni (pośladki). 

Stymulator mięśni HI-EMT Magshape może być używany dla osób w każdym wieku. Jego działanie może również wspierać procesy regeneracyjne np. w czasie rekonwalescencji, kiedy korzystanie z tradycyjnej aktywności fizycznej nie jest możliwe.


 

Podsumowując: znakomite urządzenie, którego stosowanie niesie ze sobą szereg korzyści zdrowotnych oraz wizualnych, bo spektakularne efekty są możliwe do osiągnięcia w bardzo krótkim czasie.

 

urzadzenie hi-emt magashape
jak działa urzadzenie hi-emt magashape