Nasze urządzenia

Nowoczesne technologie w kosmetyce i ich umiejętne wykorzystanie to połączenie idealne, które bardzo lubimy w naszej pracy. Testowanie na sobie nowych możliwości i ich wprowadzanie do oferty Studia Urody Twoje 5 Minut to stały scenariusz naszego działania, więc możesz być pewna, że jeśli gdzieś usłyszysz o czymś „super-nowym” to my już to mamy, znamy i używamy. Poniżej trochę informacji o naszych świetnych urządzeniach:

karboksyterapia urzadzenie

KARBOKSYTERAPIA MEDIKA - terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Co to jest karboksyterapia? W karboksyterapii stosujemy medyczny dwutlenek węgla, który ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Gaz ten w organizmie odpowiada za regulację przepływu krwi oraz rozszerzanie naczyń krwionośnych. Aplikując go pod skórę możemy: przyspieszyć przepływ krwi zwiększyć przepływ tlenu przyspieszyć przepływ składników odżywczych poprawić mikrokrążenie stymulować komórki do odnowy Na czym polega zabieg karboksyterapii? Na aplikacji dwutlenku węgla za pomocą urządzenia Karboksyterapia Medika, które dozuje odpowiednią ilości gazu dobranego indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Są trzy rodzaje nakłuć: - płytkie - śródskórne - podskórne Zaaplikowany dwutlenek węgla działa dwufazowo - mechanicznie oraz biomechanicznie. Organizm interpretuje to jako niedotlenienie. To prowadzi do reakcji powodującej stymulację komórek, między innymi do produkcji kolagenu. Skutkiem tych działań jest poprawa faktury i zwiększona sprężystość skóry.

urzadzenie hi-emt magashape

Stymulator mięśni HI-EMT Magshape

Na czym polega działanie HI-EMT Magshape? Technologia HI-EMT Magshape to bezpieczna i przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Poprawia kondycję ciała poprzez stymulowanie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej oraz modeluje sylwetkę. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Zastosowana w tym urządzeniu technologia elektromagnetyczna przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze, nieosiągalne podczas zwykłego wysiłku fizycznego.

plasma-lift-pen

Plasma Lift Pen - bezoperacyjny lifting

Bardzo dobry efekt przy opadających powiekach. Nie powoduje stanu zapalnego 👌 Żegnajcie ⛔ opadające powieki  ⛔ “kurze łapki” ⛔ zmarszczki na czole ⛔ zmarszczki nad ustami!  Jak działa Plasma Lift Pen? Plasma Lift Pen to generator plazmy, przeznaczony do użytku kosmetologicznego. Urządzenie  wytwarza wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu.  Plazma  tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a jednorazową, sterylną końcówką urządzenia.  Powstaje wyładowanie elektryczne, zwane łukiem elektrycznym lub czwartym stanem skupienia.   Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry, co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu.  Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastyna stymulowane są do odbudowy. Zabieg odbywa się bezdotykowo – igła zabiegowa znajduje się w odległości około 0,2cm od powierzchni skóry, pozwalając na powstawanie w tej przestrzeni tzw. łuku elektrycznego w obrębie którego wytwarza się Plazma. Punktowa sublimacja skóry stymuluje fibroblasty  wyraźnie regenerując powierzchnię skóry. Efektem zabiegu jest lifting, uniesienie powiek, znaczna redukcja zmarszczek.

LightSheer® DESIRE™

Jeśli szukasz zabiegu, który pomoże Ci w dążeniu do stałej redukcji włosów to skorzystanie LightSheer® DESIRE™ jest idealnym rozwiązaniem! Ten fantastyczny, laserowy system do depilacji (o długości fali 805 nm) zawiera dwie zaawansowane technologie i trzy końcówki depilacyjne. Jest odpowiedni dla mężczyzn i kobiet, różnych grup etnicznych i grup wiekowych, ponadto jest szybki i skuteczny, no i daje niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu. Bo to NAPRAWDĘ działa. W naszym salonie dysponujemy największą i najmniejszą głowicą, co znacznie skraca czas zabiegu i zawiera unikalną technologię redukcji bólu, co ma ogromny wpływ na komfort jego wykonywania.

Medika Premium HIFU – URZĄDZENIE DO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA

Medika Premium HIFU brzmi kosmicznie i równie kosmiczne są efekty jego działania! Ten sprzęt duuużo potrafi, a jego tajną bronią są fale ultradźwiękowe, którymi skutecznie walczy z nielubianą w tym przypadku grawitacją. Możemy go użyć do Twojej twarzy i ciała, wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, jak mocno przyciąganie ziemskie dało Ci się we znaki. „Wiotkość skóry”, „utrata jędrności” po zabiegu HIFU staną się ponurym wspomnieniem, a bezinwazyjność, będąca znakiem przewodnim HIFU i długo utrzymujący się efekt zabiegu, z pewnością sprawią, że za jakiś czas wrócisz po więcej.

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ brzmi jak fragment lekcji chemii, a to po prostu sprzymierzeniec Twojej zdrowej i pięknej skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, aby w ich miejsce, za pomocą impulsów elektrycznych i ultradźwięków, wprowadzić odżywczy koktajl, który robi wewnątrz Twojej skóry prawdziwe cuda, dzięki czemu długo po zabiegu jest ona oczyszczona i pełna blasku.

Thermofrax RF

Thermofrax RF to nowa generacja urządzeń do zadań specjalnych, które zrobi co trzeba z niezbyt lubianymi sprawami typu blizny po trądziku, wiotka skóra, rozstępy czy cellulit. Pomoże osiągnąć talię osy, rozprawi się z efektem zmęczenia, na który składają się cienie pod oczami czy opadające powieki lub po prostu odmłodzi skórę. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Thermofrax RF to w dużym skrócie urządzenie do wykonywania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, łączącego działanie fali radiowej i mikronakłuwanie mezoterapią frakcyjną, co przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż stosowanie obu metod osobno.

Kriolipoliza KRIOLPOL HT

Kriolipoliza KRIOLPOL HT to sprzęt, który wiele z kobiet chciałoby posiadać w stałym wyposażeniu domowym, ponieważ jest to najnowsza i najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, fundując niechcianym komórkom tłuszczowym tzw. „kontrolowaną śmierć”. To brzmi bardzo dobrze, prawda? Zwłaszcza, że dzieje się to zgodne z naturalnymi procesami metabolicznymi naszego ciała. Ten super sprzęt posiada 4 głowice zabiegowe, które dają możliwość pracy także w przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza KRIOLPOL HT to jedno z niewielu urządzeń kosmetycznych na rynku gdzie jednocześnie mogą pracować 2 głowice - dwa razy większy obszar zabiegowy, dwa razy większa efektywność zabiegu.

PLS- Perfect Look System

PLS- Perfect Look System – sama nazwa tego urządzenia brzmi bardzo zachęcająco, a jak jeszcze napiszemy co potrafi, to z pewnością będziesz chciała z niego skorzystać. PLS pomoże wymodelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawi jędrność i napięcie skóry twarzy i ciała. A wszystkie te rzeczy wykona za pomocą liposukcji ultradźwiękowej, która bezinwazyjnie i nie powodując efektów ubocznych pozwala wyszczuplić wybrane partie ciała. Dzięki tej metodzie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc, które są dla nas wyjątkowo ważne a jednocześnie tradycyjnymi metodami trudno je odchudzić. Każda z nas ma takie miejsca…to kiedy wpadniesz na zabieg?

AUTOKLAW ENBIO S

AUTOKLAW ENBIO S kolejne urządzenie w naszym salonie o kosmicznej nazwie i równie niesamowitych właściwościach. Twoje bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu to nasz priorytet, dlatego stosujemy jednorazowe lub/i sterylne pilniczki, patyczki, a wszystkie inne sprzęty lądują właśnie w AUTOKLAW ENBIO S. Oprócz tego, że robi co trzeba z ewentualnymi nieczystościami to mimo, że jest zgrabny i poręczny, w tym samym czasie możemy sterylizować kilka kompletów narzędzi. To nie jest urządzenie, z którym będziesz miała styczność, ale tylko informujemy, że jest u nas i czuwa nad czystością tego co używamy podczas zabiegów.