Nasze urządzenia

Nowoczesne technologie w kosmetyce i ich umiejętne wykorzystanie to połączenie idealne, które bardzo lubimy w naszej pracy. Testowanie na sobie nowych możliwości i ich wprowadzanie do oferty Studia Urody Twoje 5 Minut to stały scenariusz naszego działania, więc możesz być pewna, że jeśli gdzieś usłyszysz o czymś „super-nowym” to my już to mamy, znamy i używamy. Poniżej trochę informacji o naszych świetnych urządzeniach:

urzadzenie hi-emt magashape

Stymulator mięśni HI-EMT Magshape

Na czym polega działanie HI-EMT Magshape? Technologia HI-EMT Magshape to bezpieczna i przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Poprawia kondycję ciała poprzez stymulowanie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej oraz modeluje sylwetkę. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Zastosowana w tym urządzeniu technologia elektromagnetyczna przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze, nieosiągalne podczas zwykłego wysiłku fizycznego.

LightSheer® DESIRE™

Jeśli szukasz zabiegu, który pomoże Ci w dążeniu do stałej redukcji włosów to skorzystanie LightSheer® DESIRE™ jest idealnym rozwiązaniem! Ten fantastyczny, laserowy system do depilacji (o długości fali 805 nm) zawiera dwie zaawansowane technologie i trzy końcówki depilacyjne. Jest odpowiedni dla mężczyzn i kobiet, różnych grup etnicznych i grup wiekowych, ponadto jest szybki i skuteczny, no i daje niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu. Bo to NAPRAWDĘ działa. W naszym salonie dysponujemy największą i najmniejszą głowicą, co znacznie skraca czas zabiegu i zawiera unikalną technologię redukcji bólu, co ma ogromny wpływ na komfort jego wykonywania.

Medika Premium HIFU – URZĄDZENIE DO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA

Medika Premium HIFU brzmi kosmicznie i równie kosmiczne są efekty jego działania! Ten sprzęt duuużo potrafi, a jego tajną bronią są fale ultradźwiękowe, którymi skutecznie walczy z nielubianą w tym przypadku grawitacją. Możemy go użyć do Twojej twarzy i ciała, wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, jak mocno przyciąganie ziemskie dało Ci się we znaki. „Wiotkość skóry”, „utrata jędrności” po zabiegu HIFU staną się ponurym wspomnieniem, a bezinwazyjność, będąca znakiem przewodnim HIFU i długo utrzymujący się efekt zabiegu, z pewnością sprawią, że za jakiś czas wrócisz po więcej.

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ brzmi jak fragment lekcji chemii, a to po prostu sprzymierzeniec Twojej zdrowej i pięknej skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, aby w ich miejsce, za pomocą impulsów elektrycznych i ultradźwięków, wprowadzić odżywczy koktajl, który robi wewnątrz Twojej skóry prawdziwe cuda, dzięki czemu długo po zabiegu jest ona oczyszczona i pełna blasku.

Thermofrax RF

Thermofrax RF to nowa generacja urządzeń do zadań specjalnych, które zrobi co trzeba z niezbyt lubianymi sprawami typu blizny po trądziku, wiotka skóra, rozstępy czy cellulit. Pomoże osiągnąć talię osy, rozprawi się z efektem zmęczenia, na który składają się cienie pod oczami czy opadające powieki lub po prostu odmłodzi skórę. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Thermofrax RF to w dużym skrócie urządzenie do wykonywania zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, łączącego działanie fali radiowej i mikronakłuwanie mezoterapią frakcyjną, co przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż stosowanie obu metod osobno.

Kriolipoliza KRIOLPOL HT

Kriolipoliza KRIOLPOL HT to sprzęt, który wiele z kobiet chciałoby posiadać w stałym wyposażeniu domowym, ponieważ jest to najnowsza i najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, fundując niechcianym komórkom tłuszczowym tzw. „kontrolowaną śmierć”. To brzmi bardzo dobrze, prawda? Zwłaszcza, że dzieje się to zgodne z naturalnymi procesami metabolicznymi naszego ciała. Ten super sprzęt posiada 4 głowice zabiegowe, które dają możliwość pracy także w przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza KRIOLPOL HT to jedno z niewielu urządzeń kosmetycznych na rynku gdzie jednocześnie mogą pracować 2 głowice - dwa razy większy obszar zabiegowy, dwa razy większa efektywność zabiegu.

PLS- Perfect Look System

PLS- Perfect Look System – sama nazwa tego urządzenia brzmi bardzo zachęcająco, a jak jeszcze napiszemy co potrafi, to z pewnością będziesz chciała z niego skorzystać. PLS pomoże wymodelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawi jędrność i napięcie skóry twarzy i ciała. A wszystkie te rzeczy wykona za pomocą liposukcji ultradźwiękowej, która bezinwazyjnie i nie powodując efektów ubocznych pozwala wyszczuplić wybrane partie ciała. Dzięki tej metodzie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc, które są dla nas wyjątkowo ważne a jednocześnie tradycyjnymi metodami trudno je odchudzić. Każda z nas ma takie miejsca…to kiedy wpadniesz na zabieg?

AUTOKLAW ENBIO S

AUTOKLAW ENBIO S kolejne urządzenie w naszym salonie o kosmicznej nazwie i równie niesamowitych właściwościach. Twoje bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu to nasz priorytet, dlatego stosujemy jednorazowe lub/i sterylne pilniczki, patyczki, a wszystkie inne sprzęty lądują właśnie w AUTOKLAW ENBIO S. Oprócz tego, że robi co trzeba z ewentualnymi nieczystościami to mimo, że jest zgrabny i poręczny, w tym samym czasie możemy sterylizować kilka kompletów narzędzi. To nie jest urządzenie, z którym będziesz miała styczność, ale tylko informujemy, że jest u nas i czuwa nad czystością tego co używamy podczas zabiegów.