Opisy zabiegów

Nowoczesne technologie w kosmetyce i ich umiejętne wykorzystanie to połączenie idealne, które bardzo lubimy w naszej pracy. Testowanie na sobie nowych możliwości i ich wprowadzanie do oferty Studia Urody Twoje 5 Minut to stały scenariusz naszego działania, więc możesz być pewna, że jeśli gdzieś usłyszysz o czymś „super-nowym” to my już to mamy, znamy i używamy. Poniżej trochę informacji o naszych świetnych urządzeniach:

Eksfoliacja, zabiegi kwasowe

To fantastyczne zabiegi, które w wyraźny sposób odmłodzą Twoją skórę!

Presoterapia Medika

Chcesz zadbać o swój układ limfatyczny i pozbyć się cellulitu? Borykasz się z opuchlizną? Nie masz pełnej mobilności w stawach? Mamy na to swoje sposoby, a wszystko dzięki nowemu urządzeniu do drenażu limfatycznego!

Infuzja tlenowa Medika

Promienna, zadbana skóra bez przebarwień? Młodsza twarz, która wygląda, jakby czas się cofnął? Odżywione za pomocą tlenu komórki skóry, które odzyskały sprężystość? To wszystko możliwe z naszym nowym urządzeniem! Czym jest infuzja tlenowa? Infuzja tlenowa to innowacyjna, nieinwazyjna technika odmładzania skóry, bazująca na technologii tlenu hiperbarycznego, a więc wykorzystująca tlen pod ciśnieniem.

RFrax Lift Medika Premium

Radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej. Efekty RF frakcyjnej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak pełny efekt będzie widoczny około 3 miesiące po zabiegu. W miejscu wykonania zabiegu powstanie nowa, młoda i jędrna skóra, posiadająca prawidłową budowę. Dzięki odbudowie kolagenu blizny ulegają znacznemu zmniejszeniu, a zmarszczki oraz bruzdy wygładzeniu. Zmniejszą się również pory i poprawi koloryt.

rfrax-lift-medika
karboksyterapia urzadzenie

KARBOKSYTERAPIA MEDIKA - terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Co to jest karboksyterapia? W karboksyterapii stosujemy medyczny dwutlenek węgla, który ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Gaz ten w organizmie odpowiada za regulację przepływu krwi oraz rozszerzanie naczyń krwionośnych. Aplikując go pod skórę możemy: przyspieszyć przepływ krwi zwiększyć przepływ tlenu przyspieszyć przepływ składników odżywczych poprawić mikrokrążenie stymulować komórki do odnowy Na czym polega zabieg karboksyterapii? Na aplikacji dwutlenku węgla za pomocą urządzenia Karboksyterapia Medika, które dozuje odpowiednią ilości gazu dobranego indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Są trzy rodzaje nakłuć: - płytkie - śródskórne - podskórne Zaaplikowany dwutlenek węgla działa dwufazowo - mechanicznie oraz biomechanicznie. Organizm interpretuje to jako niedotlenienie. To prowadzi do reakcji powodującej stymulację komórek, między innymi do produkcji kolagenu. Skutkiem tych działań jest poprawa faktury i zwiększona sprężystość skóry.

plasma-lift-pen

Plasma Lift Pen - bezoperacyjny lifting

Bardzo dobry efekt przy opadających powiekach. Nie powoduje stanu zapalnego 👌 Żegnajcie ⛔ opadające powieki  ⛔ “kurze łapki” ⛔ zmarszczki na czole ⛔ zmarszczki nad ustami!  Jak działa Plasma Lift Pen? Plasma Lift Pen to generator plazmy, przeznaczony do użytku kosmetologicznego. Urządzenie  wytwarza wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu.  Plazma  tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a jednorazową, sterylną końcówką urządzenia.  Powstaje wyładowanie elektryczne, zwane łukiem elektrycznym lub czwartym stanem skupienia.   Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry, co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu.  Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastyna stymulowane są do odbudowy. Zabieg odbywa się bezdotykowo – igła zabiegowa znajduje się w odległości około 0,2cm od powierzchni skóry, pozwalając na powstawanie w tej przestrzeni tzw. łuku elektrycznego w obrębie którego wytwarza się Plazma. Punktowa sublimacja skóry stymuluje fibroblasty  wyraźnie regenerując powierzchnię skóry. Efektem zabiegu jest lifting, uniesienie powiek, znaczna redukcja zmarszczek.

trio-laser-sld

Trio Laser SLD Medika Premium

Laser diodowy Trio Laser SLD to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach! Jak działa Trio Laser SLD? Depilacja laserowa działa na zasadzie fototermolizy selektywnej. Wiązka światła podczerwonego z lasera diodowego jest zamieniana na ciepło, następnie pochłaniana jest przez melaninę włosa, której największe stężenie znajduje się w cebulce włosa. Cebulka włosa w fazie anagenu, włącznie ze wszystkim co je odżywia, jest uszkadzana, co zapobiega jego regeneracji i odrastaniu. Zmniejszenie gęstości konkurujących melanocytów powoduje, że większa energia jest koncentrowana na włosie. Mieszek włosowy zostaje zniszczony i skóra zostaje rozluźniona.

Medika Premium HIFU – URZĄDZENIE DO LIFTINGU TWARZY I CIAŁA

Medika Premium HIFU brzmi kosmicznie i równie kosmiczne są efekty jego działania! Ten sprzęt duuużo potrafi, a jego tajną bronią są fale ultradźwiękowe, którymi skutecznie walczy z nielubianą w tym przypadku grawitacją. Możemy go użyć do Twojej twarzy i ciała, wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, jak mocno przyciąganie ziemskie dało Ci się we znaki. „Wiotkość skóry”, „utrata jędrności” po zabiegu HIFU staną się ponurym wspomnieniem, a bezinwazyjność, będąca znakiem przewodnim HIFU i długo utrzymujący się efekt zabiegu, z pewnością sprawią, że za jakiś czas wrócisz po więcej.

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ

HYDROPEELING WODOROWY Z ELEKTROPOLACJĄ brzmi jak fragment lekcji chemii, a to po prostu sprzymierzeniec Twojej zdrowej i pięknej skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, aby w ich miejsce, za pomocą impulsów elektrycznych i ultradźwięków, wprowadzić odżywczy koktajl, który robi wewnątrz Twojej skóry prawdziwe cuda, dzięki czemu długo po zabiegu jest ona oczyszczona i pełna blasku.

PLS- Perfect Look System

PLS- Perfect Look System – sama nazwa tego urządzenia brzmi bardzo zachęcająco, a jak jeszcze napiszemy co potrafi, to z pewnością będziesz chciała z niego skorzystać. PLS pomoże wymodelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawi jędrność i napięcie skóry twarzy i ciała. A wszystkie te rzeczy wykona za pomocą liposukcji ultradźwiękowej, która bezinwazyjnie i nie powodując efektów ubocznych pozwala wyszczuplić wybrane partie ciała. Dzięki tej metodzie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc, które są dla nas wyjątkowo ważne a jednocześnie tradycyjnymi metodami trudno je odchudzić. Każda z nas ma takie miejsca…to kiedy wpadniesz na zabieg?

AUTOKLAW ENBIO S

AUTOKLAW ENBIO S kolejne urządzenie w naszym salonie o kosmicznej nazwie i równie niesamowitych właściwościach. Twoje bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu to nasz priorytet, dlatego stosujemy jednorazowe lub/i sterylne pilniczki, patyczki, a wszystkie inne sprzęty lądują właśnie w AUTOKLAW ENBIO S. Oprócz tego, że robi co trzeba z ewentualnymi nieczystościami to mimo, że jest zgrabny i poręczny, w tym samym czasie możemy sterylizować kilka kompletów narzędzi. To nie jest urządzenie, z którym będziesz miała styczność, ale tylko informujemy, że jest u nas i czuwa nad czystością tego co używamy podczas zabiegów.