Trio Laser SLD Medika Premium

Laser diodowy Trio Laser SLD to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach! 

 

Jak działa Trio Laser SLD?

Depilacja laserowa działa na zasadzie fototermolizy selektywnej.

Wiązka światła podczerwonego z lasera diodowego jest zamieniana na ciepło, następnie pochłaniana jest przez melaninę włosa, której największe stężenie znajduje się w cebulce włosa. Cebulka włosa w fazie anagenu, włącznie ze wszystkim co je odżywia, jest uszkadzana, co zapobiega jego regeneracji i odrastaniu. Zmniejszenie gęstości konkurujących melanocytów powoduje, że większa energia jest koncentrowana na włosie. Mieszek włosowy zostaje zniszczony i skóra zostaje rozluźniona.

Zalety Trio Laser SLD:

 • Skuteczność: dzięki naciągnięciu skóry i możliwości zastosowania wielokrotnego strzału nawet przy niższej gęstości energii osiągamy doskonałe wyniki.
 • Zmniejszony ból: automatyczny system chłodzący – (0~4ºC) zapewnia komfort klienta, minimalizując odczucia zabiegu, reguluje obieg chłodziwa
 • Szybkość: duży rozmiar głowicy (12 x 12 mm)  skraca czas zabiegu.

 


 

Co musimy o Tobie wiedzieć przed zabiegiem:

Każdorazowo przeprowadzamy dokładny wywiad na temat Twojego stanu zdrowia i trybu życia, ewentualnych przyjmowanych leków – wszystko w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, aby dopasować parametry wykonywanego zabiegu do Twoich uwarunkowań.

 

Ponadto istnieje lista przeciwwskazań do wykonywania zabiegu laserowej depilacji:

ciąża, włosy siwe, rozrusznik serca, terapia retinoidami, leki obniżające krzepliwość krwi,  fotodermatozy i choroby skóry (m.in. bielactwo, łuszczyca), nowotwoty, guzy, padaczka, HIV, żółtaczka, choroby autoimmunologiczne,  aktywne infekcje skóry w obrębie zabiegu,  świeża opalenizna (również solarium i samoopalacz), leki światłouczulające (antydepresyjne, psychotropowe, sterydy, antybiotyki i niektóre suplementy diety),  zioła (dziurawiec, nagietek, pokrzywa, skrzyp polny),  depilacja woskiem, pęseta, depilator (odstawić 4 tyg. przed zab.),  krem z wit A, C i z kwasami (odstawić 2 tygodnie przed zabiegiem), peelingi, zabiegi złuszczające (odstawić 2 tygodnie przed zabiegiem)

 

Przygotowanie do zabiegu:

 1. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie powinna być podrażniona ani sucha (wcześniej stosuj kremy nawilżające)
 2. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy.
 3. Przed każdym zabiegiem, włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 tygodni.
 4. Kremy do depilacji należy zakończyć stosować tydzień wcześniej.
 5. Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne), Vit. C (2 tygodnie przerwy).
 6. Terapia doustna retinoidami (np. Roaccutane) – pół roku przerwy
 7. Leki światło uwrażliwiające, suplementy diety i zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, pokrzywa (odstawiamy tydzień przed zabiegiem).
 8. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (2 tygodnie po infekcji).
 9. Minimalna przerwa po opalaniu lub w solarium to 4 tygodnie.
 10. Zabieg kosmetycznego oczyszczania twarzy, w przypadku depilacji w tym miejscu, jest możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później
trio-laser-sld

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przygotowania do zabiegu to z przyjemnością na nie odpowiemy

Zadzwoń lub napisz