O nas

Studio Urody Twoje 5 Minut na kosmetycznej mapie Poznania funkcjonuje od 2009 roku, a przez lata działalności w naszym salonie powstała społeczność stałych klientek, dla których dbanie o siebie to podkreślanie walorów swojej urody bez sztucznego korzystania z oklepanych wzorców wyglądu czy sylwetki i ta świadomość jest dla nas największą motywacją do pracy i ulepszania naszej oferty zabiegów.

Do każdej z Was podchodzimy w indywidualny sposób, doradzamy który zabieg wybrać, proponujemy nowe rozwiązania, o których mogłaś nie wiedzieć wcześniej, a czasem nawet, widząc potencjał klientki i bazując na naszym doświadczeniu, odradzamy wykonanie jakiegoś zabiegu, jeśli wiemy, że to nie do końca dobry kierunek. W naszym Studiu możesz poczuć się w pełni bezpieczna, bo Twoje zdrowie i zadowolenie po wizycie u nas są podstawą naszej pracy.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w kosmetyce to coś co zdecydowanie możemy nazwać naszą pasją.

Uwielbiamy się uczyć i sprawdzać nowinki techniczne, a wyjazd na targi kosmetyczne, gdzie aż roi się od nowości, to dla nas przyjemność większa od wakacji pod palmą nad basenem 😉

klaudia-szkolenie
szkolenie-grupowe-zdjecie

Wszystkie zabiegi, które wpadną nam w oko, testujemy najpierw na sobie  i dopiero jak zauważymy pozytywne efekty i uznamy je warte Twojej uwagi, a następnie przeszkolimy się w pełnym zakresie, włączamy je do oferty naszego salonu.

Nauki nigdy dość, więc trudno policzyć ilość przebytych przez nas kursów i szkoleń, ale jeśli chcesz zerknąć na to co już umiemy to poniżej z dumą prezentujemy część naszych dyplomów:

A jaki był początek?

Sercem i mózgiem Studia Urody Twoje 5 Minut jest Klaudia Wilkowska, która swoją niespożytą energię wkłada w planowanie, tworzenie i wymyślanie jak sprawić żeby w pracy było coraz lepiej. To ostatnie jest bardzo istotne, bo dobra atmosfera wśród zespołu przekłada się na samopoczucie klientek, które czują że trafiły do miejsca z dobrą atmosferą.

Klaudia wymyśliła Twoje 5 Minut w czerwcu 2009 roku, na początku działała sama, stale się dokształcając, testując nowe pomysły, pracując bez wolnych dni, w święta i nie tylko, ale kiedy postawiła na balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym okazało się, że wszystko układa się w jeszcze lepszym kierunku. Pojawiła się nowa energia i poczucie, że praca jest Jej hobby, a każdy, kto miał z Klaudią do czynienia wie, że tak rzeczywiście jest. Jej wartości i nastawienie do świata przekładają się na dobre funkcjonowanie Salonu i jego stały rozwój.

Obecnie Studio Urody Twoje 5 Minut tworzy zgrany zespół kobiet, które są świetne w tym co robią, lubią to czym się zajmują, a każda z nich wykonuje tylko te zabiegi, na których zna się najlepiej. Poza pracą każda z nich ma swoje zainteresowania, o czym możesz się przekonać podczas zabiegów, bo zawsze jest o czym porozmawiać.

Jeśli chcesz zobaczyć gdzie i na czym pracujemy obejrzyj wirtualny spacer po naszym gabinecie: